Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Naučná literatura > Příroda, chovatelství - literatura >

Kanár - zpěvný,čilý, aktivní

Kanár - zpěvný,čilý, aktivní

Cena produktu Kanár - zpěvný,čilý, aktivní není známa.

 

Popis produktu Kanár - zpěvný,čilý, aktivní: Kanárek - každý z nás si představí hlavně jeho pěvecké nadání. Ale kanárek je také velmi zábavný a čilý společník, jehož pozorováním můžete trávit celé hodiny. Naučíme vás, jak si správného kanára...  Více informací


Kanár - zpěvný,čilý, aktivní - popis

Kanárek - každý z nás si představí hlavně jeho pěvecké nadání. Ale kanárek je také velmi zábavný a čilý společník, jehož pozorováním můžete trávit celé hodiny. Naučíme vás, jak si správného kanára vybrat a hlavně jak mu zajistit optimální životní podmínky - dostatečně velkou a správně zařízenou klec, společnost, zábavu a také na čem si kanár pochutná a co mu bude prospěšné. To vše je doplněno informacemi o každodenní péči, první pomoci a výchově mláďat. Na závěr knihy jsou zařazeny dvě stránky určené dětem.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kanár - zpěvný,čilý, aktivní užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Osobní rozvoj nebo Obrazové publikace, Marketing a design, Hudební teorie.